Круглий стіл «Грецька мова як місток між культурами та шлях самопізнання» (26 лютого 2019 р.)

Два роки тому парламент Греції прийняв рішення про святкування Всесвітнього дня грецької мови 09 лютого, приурочивши його до дня смерті національного поета Греції, автора національного гімну країни Діонісіоса Соломоса.

Цьогоріч упродовж усього лютого в різних країнах, доля яких історично пов’язана з грецьким світом відбудуться події, метою яких є популяризація грецької мови та осмислення місця грецької спадщини в сучасному світі. Круглі столи, лекції, літературні читання, відкриті дискусії пройдуть в багатьох містах Греції та Кіпру, а також в Італії, Австралії, Болгарії, Румунії.

26 лютого Центр елліністичних студій та грецької культури імені Андрія Білецького спільно з Посольством Греції в Україні запрошує взяти участь в роботі круглого столу, присвяченого проблемам культурних та мовних контактів між Україною та Грецією, шляхам рецепції античного спадку сучасними культурами, спробам наблизитись до тем, які хвилюють сучасне культурне життя Греції.

У круглому столі візьмуть перекладачі грецької літератури, дослідники грецької мови та історії, діячі культури.

Захід відбудеться 26.02.2019 р. о 14.00 в приміщенні Інституту філології (бульв. Т.Шевченка, 14; ауд. 63, другий поверх).

Для запису на участь у круглому столі слід перейти за посиланням:

Просимо всіх охочих зголошуватися в коментарях (за цим посиланням), написавши прізвище та ініціали. Ми підготуємо список, за яким учасників пропустять на круглий стіл.

URL

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s