Орнамент і символ. Відкриті лекції (13 травня 2018 р., Київ)

Запрошуємо на відкриті лекції Оксани Герій “Орнамент на стінах храму, як відображення Божественної Краси (на прикладі Софії Київської)” та Юлії Матвєєвої “Квітка мальви у мистецтві: від античної давнини до християнської іконографії (нове відкриття давнього символу)” , що відбудуться у рамках школи іконопису у Києві.

13 травня о 14.00,

м. Київ, вул.Деревлянська,13
Інститут релігійних наук св. Томи Аквінського,
авд. 207

вхід вільний

про лекторів:

Герій Оксана Омелянівна, старший науковий співробітник відділу мистецтвознавства Інституту народознавства НАН України, кандидат мистецтвознавства (2003).Коло наукових інтересів: історія орнаменту; сакральне мистецтво; історія сакральної архітектури та декоративно-прикладного мистецтва України.

Матвєєва Юлія Геннадіївна, кандидат мистецтвознавства, викладає у Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова на посаді доцента на кафедрі «Дизайн та образотворче мистецтво», на спеціалізації «Сакральне мистецтво». У 2008 р. захистила дисертацію на тему «Еволюція візантійської традиції в іконографії літургійного шитва пізнього середньовіччя». Сфера досліджень й наукові інтереси: мистецтво Візантії та країн візантійського світу.

URL

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s