Фотозвіт з презентації книги Юлії Матвєєвої «Декоративные ткани в мозаиках Равенны: семантика и культурно-смысловой контекст» (11 листопада 2017 р.)

11 листопада 2017 р. в Центральній науковій бібліотеці Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбулася презентація книги «Декоративные ткани в мозаиках Равенны: семантика и культурно-смысловой контекст». Захід відбувся в межах сімнадцятого сезону Днів грецької культури у м. Харкові, традиційним організатором яких стала громадська організація «Харківське міське товариство греків «Геліос».

Авторка книгиЮлія Геннадіївна Матвєєва, кандидат мистецтвознавства, викладач кафедри проектування художньо-декоративних тканин і одягу Харківської державної академії дизайну та мистецтв.

Юлія Матвєєва понад 20 років вивчає візантійське церковне шитво, захистивши 2008 р. дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата мистецтвознавства за темою «Еволюція візантійської традиції в іконографії літургійного шитва пізнього середньовіччя». Останніми ж роками дослідниця візантійського мистецтва звернулася до вивчення зображення тканин саме на ранньовізантійських мозаїках Равенни.

Пропонуємо Вашій увазі фотозвіт з презентації.

В межах заходу відбулася також презентація книги «Культура и общество греческих городов Северного Причерноморья (VI век до н.э. – IV век н.э.)» доцента кафедри історії стародавнього світу та середніх віків Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна Оксани Анатоліївни Ручинської. Докладніше про книгу та її авторку – на сайті кафедри за посиланням: http://antiquity.karazin.ua/

Книги Юлії Матвєєвої:

Про презентацію книг Юлії Матвєєвої у Харківському університеті:
Андрій ДОМАНОВСЬКИЙ, Катерина СОРОЧАН.
Візерунки всесвіту візантійських мозаїк Равенни

 

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s