ІХ Міжнародна науково-практична конференція «Софійські читання», присвячена 1000-літтю першої літописної згадки про Софію Київську (1017-2017) (21-22 вересня 2017 р., Київ)

Місце проведення: Софійський музей Національного заповідника «Софія Київська» (01001, м. Київ, вул. Володимирська, 24).

На конференції планується висвітлити питання історичного, архітектурного, джерелознавчого, культурологічного, мистецтвознавчого, археологічного, палеографічного, пам’яткоохоронного, релігієзнавчого та інших аспектів вивчення пам’яток християнського мистецтва.

Проїзд, проживання в готелі і харчування сплачуються за рахунок учасників конференції.

Просимо до 01 червня 2017 р. надати заявку на участь у конференції із зазначенням теми доповіді/повідомлення та відомостей про автора за зразком, який додається.

Заявки надсилати за адресою: 01001, м. Київ, вул. Володимирська, 24, Національний заповідник «Софія Київська» або на e-mail: sophia.kievska@gmail.com або ira_trush@ukr.net

Телефони для довідок у Києві: (044)  278-62-53 (Ірина Труш).

Оргкомітет залишає за собою право відбору доповідей для включення до програми конференції. Робочі мови конференції: українська, англійська.

За підсумками роботи конференції передбачається видати збірку наукових матеріалів. Текст статті необхідно подати до 31 грудня 2017 р. Матеріали для друку приймаються  українською і англійською мовами. Тексти обсягом до 0,5 д/а, гарнітура — Times New Roman, кегель — 14, через один інтервал у роздрукованому й електронному варіантах у форматі Word (будь-якої версії) або txt. Ілюстрації (до 3-х шт.) — фото, графіка (туш, якісний ксерокс). Ілюстрації, надані в електронному вигляді, повинні мати роздільну здатність не менше 300 dpi (при лінійних розмірах не менше 12 см по найбільшій стороні). Підписи до ілюстрацій надаються окремим списком наприкінці тексту.

Посилання на літературу оформляються напівкодом — у квадратних дужках: прізвище автора, рік видання, сторінка, номер малюнка. Наприклад:

[Баранов 1982, с. 275-279; Домбровський 1966, с. 10, мал. 1].

Список літератури подається наприкінці роботи в алфавітному порядку, наприклад:

Баранов І.А. Судацька «капела». Датування й атрибуція // V Республіканська наукова конференція з проблем культури й мистецтва Вірменії. Єреван, 1982. С. 275–279.

Домбровський О.І. Фрески середньовічного Криму. К., 1966.

 

Посилання на електронні ресурси, у списку літератури оформлюються наступним чином: автор та назва роботи, режим доступу (URL), електронна адреса, дата звернення. Наприклад:

Постанова Кабінету Міністрів України «Про занесення об’єктів культурної спадщини національного значення до Державного реєстру нерухомих пам’яток України» від 3 вересня 2009 р. № 928 // База даних «Законодавство України»/ВР України. URL: http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/928–2009-%D0%BF. [Дата звернення: 19 вересня 2016].

Автори несуть відповідальність за достовірність наведених фактів, повноту та системність висвітлення досліджуваних питань, написання власних імен та географічних назв, посилання на джерела та літературу.

Тексти, оформлені без дотримання зазначених вимог і надані після зазначеного терміну, не публікуватимуться. Редакційна рада залишає за собою право відбору матеріалів для збірки, з огляду на заявлену тематику і дотримання правил їхнього оформлення.

Бланк заявки на участь

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s