Візантійська фреска прикрасила київську багатоповерхівку

Fikos1

У Дарницькому районі з’явився новий мурал, виконаний у вигляді візантійської фрески.

Арт-об’єкт, що отримав назву “Earth and Sky” (“Земля і небо”), прикрасив 16-поверховий будинок. Повідомляє “Mural Social Club”.

“Створена мною фреска стала найбільшим арт-об’єктом в історії грецького мистецтва з давніх часів”, – розповів художник Файкос Антоніос.

URL

Fikos3

В рамках фестивалю Mural Social Club відомий грецький вуличний художник Фікос Антоніос прикрасив 16-поверховий будинок Києва найбільшою в світі візантійською фрескою.

Робота має назву “Earth and Sky” (“Земля і небо”).

“Фігури, зображені на муралі, символізують небо і землю. Створена мною фреска стала головним арт-об’єктом в історії грецького мистецтва з давніх часів. Це, безумовно, найбільший візантійський мурал у світі. Він в три рази вище статуї Зевса в Олімпії, яка є одним з семи чудес світу”, – наголошує митець.

Фікос народився в 1987 році в Афінах, де досі проживає. З дитинства художник малював усе, що бачив навколо себе – комікси, пейзажі, ікони та багато іншого. У 13 років він почав вивчати візантійський живопис під керівництвом Джорджа Кордіса, з яким пізніше протягом 5-ти років створював фрески в православних храмах, розвиваючи при цьому власний стиль живопису.

Маючи досвід графіті-художника та іконописця, Фікос працює над створенням фресок у громадських місцях. Цінність цих робіт є виключною, адже це вперше, коли візантійська монументальна техніка зустрічається з однією з форм сучасного мистецтва – стріт-артом. Тематика розписів художника виходить з традиції православної і стародавньої грецької міфології.

URL

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s