У Каппадокії знайдено візантійський підземний храм, який датують V століттям

01-krepost-uchhisar

Стародавня візантійська церква була виявлена в ході розкопок в регіоні Каппадокія в Туреччині. Храм був розкопаний археологами під час розкопок стародавнього підземного поселення, виявленого поблизу міста Nevşehir. Висічена в скелі підземна церква розташована в замку в центрі міста Nevşehir.

Мер міста Хасан Юнвер розповів, що фрески, виявлені в церкві, зображують Вознесіння Ісуса Христа, а також досить незвичайну сцену, яку ідентифікували як сцену страждання душ грішників.

«Ми знаємо, що такі фрески досі ніколи не були виявлені ні в якій іншій церкві», – сказав Юнвер, додавши, що попередні дослідження показують, що церква могла бути споруджена в 5-м столітті нашої ери.

Археолог Семіх Істанбулоглу, який очолює роботи в підземному місті і церкви, сказав, що тонкі стіни церкви місцями зруйнувалися через снігу і дощу, але вони будуть зафіксовані під час відновлювальних робіт,- повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на Седмицю.

Він також зазначив, що інтер’єр церкви був заповнений землею, і частина фресок обвалилися, але можуть бути зібрані знову. Фрескам на стінах буде повернуто їх початковий вигляд.  За словами Істанбулоглу, розчищено лише кілька фрескових композицій. Очікується, що після розчищення від землі, вдасться відновити ще багато інших фресок. Керівник розкопок зазначив, що в передній частині церкви знайдені фрески із зображенням Розп’яття Ісуса Христа, апостолів, пророків Мойсея та Іллі та інших святих.

URL

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s