Архітектуру Сирії відтворюють в інтернеті

mosque3-768x432Велика мечеть Дамаска. Тут і далі – цифрові макети «Iconem»

В інтернеті з’явився сайт, на якому можна подивитися на архітектурні та скульптурні пам’ятки Сирії в цифровому вигляді, відтворені за допомогою 3D-технології. Проект має відповідну назву – «Спадщина Сирії».

Над сайтом працює агенція «Iconem» разом із Генеральним управлінням сирійських старожитностей та музеїв. Раніше «Iconem» реалізовувала подібні проекти в Афганістані, Пакістані, Італії та інших країнах.

Нині на сайті доступні матеріали про такі пам’ятки, як Велика мечеть Дамаска, амфітеатр Джаблей та руїни поселення Угаріт. Кожна має власну сторінку з історичною інформацією, відео та, власне, цифровими макетами. Нова архітектура та скульптура в 3D завантажуватиметься на портал кожні два тижні до травня.

«Можливість зберегти знання та пам’ять – безсумнівна перевага цифрової археології. Це робить її безцінним інструментом для дослідників, археологів, істориків і для широкого загалу. Це також гарантія того, що ця пам’ять передаватиметься майбутнім поколінням», – впевнений один зі співзасновників «Iconem» Ів Убельманн.

Джерело: hyperallergic.com

URL

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s