Презентація книжки о. Василя Рудейка “ЧАСОСЛОВ ЗА КАНОНОМ ЛАВРИ СВЯТОГО ОТЦЯ НАШОГО САВИ” (17.02.2016; Львів)

poster

Василь Рудейко. Часослов за каноном лаври святого отця нашого Сави: Впровадження. Переклад. Ко­ментарі. – Львів: Видавництво Українського католицького уні­верситету, 2016. – 240 с.

Часослов Sin. Gr. 863 (друга пол. VIII – перша пол. IX ст.) належить до найдавніших пам’яток палестино-візантійської традиції. Це унікальне джерело для розуміння та інтерпретації сучасних богослужінь добового кола. Він містить пов­ний цикл таких богослужінь і був створений для вжитку в монастирях келійного типу. ­ Видання джерела українською мовою є цінним підручним матеріалом для тих, хто цікавиться історією візантійського обряду, зокрема його ранніх етапів. Буде цікавим для літургістів, візантиністів, спеціалістів з історії Церкви та агіографії.

Публікація цілісного перекладу всіх богослужб робить видання цінним також для всіх, хто хоче отримати досвід молитви палестинського монашества та катедральних церков, зокрема Єрусалиму, а коментарі дають можливість поглибити знання з історії розвитку богослужінь добового кола.

URL

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s