У центрі Ізраїлю знайшли монастир візантійського періоду

1736794

В ізраїльському місті Рош-ха-Аіне знайшли стародавню фермерську садибу і візантійську церкву. Про це повідомляється в прес-релізі Управління старовини Ізраїлю.

Археологи оцінюють вік садиби приблизно 2700 років, а вік церкви – 1500 років.

Розміри садиби – 30 на 50 метрів, її стіни збереглися на висоті більше двох метрів. У будинку було 24 кімнати, побудовані навколо центрального двору.

У дворі знайшли великий відсік для зберігання зерна, який, за словами археологів, свідчить про те, що в давнину в цьому районі зерно вирощували у великих кількостях.

Археологи також знайшли дві срібні монети із зображенням давньогрецької богині Афіни і її сови. Вчені датують монети IV століттям до нашої ери. Крім того, в садибі знайшли витесаний з каменю прес для виготовлення оливкової олії.

Недалеко від садиби на пагорбі дослідники виявили монастир Візантійського періоду. У монастирському комплексі археологи знайшли церкву, прес для оливкової олії, житлові приміщення і стайні зі збереженими годівницями і баняками.

Підлога монастирської церкви була покрита червоною мозаїкою. На одній мозаїці зберігся напис: “Це місце було побудовано під керівництвом священика Феодосія. Мир вам, коли ви прийшли, мир вам, коли йдете, амінь”.

1736795

URL

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s