Виставка традиційної візантійської ікони “Погляд у вічність” у Переяславі-Хмельницькому

789

25 грудня 2015 року о 12 годині у Меморіальному музеї академіка В. Г. Заболотного (м. Переяслав-Хмельницький) відбудеться відкриття виставки традиційної візантійської ікони «Погляд у вічність». На виставці будуть представлені роботи художника-іконописця, послідовника візантійського стилю іконопису Олександра Задорожнього.

Олександр Михайлович Задорожній народився 17 червня 1979 року в м. Переяслав-Хмельницькому. Закінчив місцеву дитячу художню школу, а згодом – школу іконопису при Соборній церкві в Сараєво (Боснія і Герцеговина), де під керівництвом викладачів з Університету Сербської Православної церкви опанував це древнє ремесло і сам мав змогу навчати людей іконопису, там же приймав участь у різних виставках.

У нашому місті його роботи можна побачити у Михайлівській церкві, у дзвіниці Вознесенського собору, в церкві Успіня Пресвятої Богородиці, багато робіт залишилось в монастирях Боснії, Сербії, Хорватії, в приватних колекціях у Канаді, Франції, Америці. Всього в доробку автора більше кількох сотень ікон.

В експозиції виставки «Погляд у вічність» представлені класичні зображення Спасителя, Матері Божої з немовлям Ісусом, ряд ікон із зображеннями святих, канонізованих православною церквою та ікони, на яких відтворено різні біблійні сюжети.

Виставка відкрита для огляду з 9.00 до 17.00. Вихідні дні: середа, четвер.

URL

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s