Науковці проаналізували зв’язки Київської Русі та Візантійської імперії у новому виданні «Повернення в Царгород» (відео)

19.28

Історія України не може бути зрозумілою без фундаменту, на якому вона «зростала». У цьому процесі велику роль зіграли тісні зв’язки Київської Русі і Візантійської імперії, проаналізувати які спробували автори книги «Повернення в Царгород», яку презентували у Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації держслужбовців.

Кожен школяр знає, що саме з Візантії до нас прийшло християнство, мистецтво спорудження соборів, писання ікон, фресок і літописання. Власне Київська Русь творилася під впливом Візантійської імперії.

У книзі розглядають також стосунки козацької України з Османською імперією, відносини козаків з кримськими татарами, роль жінки у Кримському ханстві і таке інше. Книга «Повернення в Царгород» — це відчинені двері для усіх допитливих, хто прагне знати свою історію.

Під час презентації книги провідні чернігівські історики, публіцисти, філософи обговорили питання формування Української держави саме крізь призму стосунків з найближчими сусідами.

URL

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s