Сирійська опозиція заявила, що авіаудари РФ пошкодили пам’ятку ЮНЕСКО

65_main_ukr

Близько 40 сіл, згрупованих у восьми археологічних парках, розташованих на північному заході Сирії, дають уявлення про сільське життя у період пізньої античності та упродовж візантійського періоду. У цих поселеннях, які називають “мертвими містами”, добре збережені житлові будівлі, язичницькі храми, церкви, водозбірні цистерни та лазні. У 2011 році ці сирійські селища включили до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Представники Сирійської опозиції заявили, що авіаудари російської авіації пошкодили стародавнє селище Серджілла у провінції Ідліб, внесене до всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Вони також закликали ЮНЕСКО засудити повітряні удари Росії і захистити археологічну спадщину у Сирії, передає Радіо Свобода.

Як зазначає видання, близько 40 сіл, згрупованих у восьми археологічних парках на північному заході Сирії, дають уявлення про сільське життя у період пізньої античності та впродовж візантійського періоду.

У цих поселеннях, які називають “мертвими містами”, є добре збережені житлові будівлі, язичницькі храми, церкви, водозбірні цистерни та лазні.

Ці селища включили до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО у 2011 році.

Раніше агентство Reuters із посиланням на сирійське телебачення повідомило про удари російської авіації по сирійському місту Пальміра. У Міноборони РФ назвали цю заяву “абсолютною брехнею”.

URL

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s