«День Софії» у Національному заповіднику «Софія Київська»

photo

26 та 27 вересня у заповіднику святкуватимуть «День Софії». Своєю основною метою організатори свята бачать відтворення у реальному часі асоціації Софії Київської з мудрістю та постійним інтелектуальним розвитком людини. Вони прагнуть показати глибинний багатовіковий зв’язок між духовною й культурною архітектурною пам’яткою та кожним українцем. Тож захід об’єднає на одному майданчику літературу, живопис, хореографію та музику, театральне мистецтво.

26 вересня з 12:00 у Будинку Митрополита працюватиме виставка-презентація видань науковців Національного заповідника «Софія Київська», яка має назву «Софієзнавство в “екзилі”». Також у програмі: книжковий ярмарок від українських видавництв, перфоманс від плейбек-театру “Люди”, виступ у стилі вуличних театрів від Театру “Студія 5.1”, барокова вистава від Театру-студії “МІСТ” Києво-Могилянського театрального центру “Пасіка”, майстер-класи з акторської майстерності українською та англійською мовами, літературна інтерактивна селфізона від студії  декору “Easy Decor” та ще багато цікавого.

Гості свята «День Софії» зможуть більше дізнатися про старовинні українські музичні  інструменти від київського майстра, музиканта та педагога Вадима Віксніна. Він презентує колекцію інструментів, котрі створює власноруч. Також для гостей заходу виступатиме торбаністка Марія Віксніна. Танцювальну програму представлять Театр історичного танцю Al’entrada, Театр танцю “Adagio”, Ансамбль старовинного танцю “Джойссанс”.

Організатори подбали і про найменших гостей свята, створивши «Дитячу програму «Дня Софії», яка передбачає: художній пленер «Фрески та мозаїки «Софії Київської» і майстер-класи з живопису від дитячого клубу “Атюдики”, виставку картин, цікаві творчі майстер-класи, виступ Театру пісні “Джерело”, майстер-класи з акторської майстерності українською та англійською мовами. Школа екскурсоводів при Навчально-консультаційному центрі з туризму проведе для найменших гостей свята вікторину “Мудрість від Софії” та екскурсії заповідником.

Організатори повідомляють, що за доброї погоди основні виступи та майстер-класи відбудуться просто неба. За несприятливих погодних умов усі активності перемістяться до Будинку Митрополита та Хлібні.

Вхід – за квитками заповідника (10 гривень). Свято відбуватиметься з 12:00 до 18:00.

Організатори фестивалю: Національний заповідник “Софія Київська” та Громадська організація “Міжнародний соціально-культурний проект “Джойфест”.

Ознайомитись з програмою заходу можна за посиланням: https://www.facebook.com/events/1635594676710798/permalink/1643992159204383/

URL

Advertisements

One comment on “«День Софії» у Національному заповіднику «Софія Київська»

  1. Донна коментує:

    Поздравляю коллектив “Софии Киевской” с храмовым праздником – свм. Веры, Надежды, Любови и матери их и нашей духовной – Софии.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s