Богдан Яременко прочитав в УКУ лекцію про візантійську спадщину в сучасній Туреччині

yaremko

11 травня на Гуманітарному факультеті УКУ відбулася акція «День Візантії на Козельницькій», головним промовцем якої став відомий український дипломат і громадський діяч Богдан Яременко.

У свої лекції «Хронотопи Константинополя у сучасному Стамбулі: зі спостережень українського дипломата» гість торкнувся проблем ролі візантійської спадшини в сучасній культурі, матеріальних залишків візантійської цивілізації в Туреччині, історичної пам’яті і ставлення в різних прошарках сучасного турецького суспільства до візантійського культурного спадку, життя Вселенської патріархії в Туреччині, сучасної геополітики Чорноморського регіону, а також поділився особистими рефлексіями про Констинтинополь у сьогоднішньому Стамбулі, зібраними за роки дипломатичної служби в Новому Римі.

«Днем Візантії» відкрилася Друга студентська наукова конференція «Медієвістичні діалоги».

Богдан Яременко — голова правління благодійного фонду «Майдан Закордонних Справ», що здійснює громадський нагляд і пропонує професійний погляд на зовнішню політику України. Надзвичайний та Повноважний Посланник першого класу, колишній Генеральний консул України у Стамбулі (2010–2013).

URL

Advertisements

One comment on “Богдан Яременко прочитав в УКУ лекцію про візантійську спадщину в сучасній Туреччині

  1. коментує:

    Приветствую!

    14.05.2015, 09:02, “Василевс. Українська візантиністика” : > Basileus posted: ” 11 травня на Гуманітарному факультеті УКУ відбулася акція «День Візантії на Козельницькій», головним промовцем якої став відомий український дипломат і громадський діяч Богдан Яременко. У свої лекції «Хронотопи Константинополя у сучасному Стамбулі:” > >

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s