Некрополь візантійської епохи виявлений у Стамбулі

Некрополь був знайдений в ході реставрації так званого “Будинку Гарібальді” на стамбульській пішохідній вулиці Істікляль. В ході розкопок були виявлені вісім гробниць, імовірно належать до IV-V століть.

photo

АНКАРА, 15 апр – РІА Новини, Федір Смирнов. Некрополь, що складається з восьми гробниць візантійської епохи, виявлений при реставрації будівлі в центрі Стамбула.

Як повідомляє газета Hurriyet, некрополь був знайдений в ході реставрації так званого “Будинку Гарібальді” на стамбульській пішохідній вулиці Істікляль – однією з туристичних визначних пам’яток міста. Після того, як під час реставрації був виявлений людський череп, на місце прибули фахівці з Стамбульського археологічного музею. В ході проведених ними розкопок були виявлені вісім гробниць, імовірно належать до IV-V століть. Точний вік поховань буде визначений за допомогою радіовуглецевого аналізу кісткових останків.

Крім поховань, під будівлею були знайдені гончарні вироби та плитка, також відносяться до візантійської епохи. Археологи припускають, що такі ж знахідки можуть бути виявлені під сусідніми будівлями.

URL

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s