CFA: Тижнева стипендія для роботи з фондами бібліотеки Східного інституту українознавства імені Ковальських

Східний інститут українознавства імені Ковальських та Центр українських студій імені Д. І. Багалія пропонують тижневу стипендію для роботи з фондами бібліотеки Східного інституту українознавства імені Ковальських у Харкові та відділу україніки бібліотеки Короленка.

З переліком видань, що містяться у бібліотеці Східного інституту українознавства імені Ковальських можна ознайомитись на сайті Інституту https://keui.wordpress.com/library/

Крім зазначеного у каталозі, бібліотека містить колекцію іноземної україністики українською, англійською, французькою, польською мовами, а також колекцію полоністики англійською та польською мовами. У фонді представлені низка діаспорних журналів та наукових часописів, а також провідні славістичні часописи.

Стипендії на тижневе проживання у Харкові пропонуються науковцям, що мешкають поза межами Харкова та які зацікавлені у проведенні своїх досліджень у Харкові.

Стипендія покриватиме транспортні витрати, та проживання гуртожитку/готелі у Харкові. Розмір стипендії не може перевищувати 5000 грн.

Під час перебування у Харкові ми запрошуємо стипендіатів презентувати своє дослідження на семінарі, а після закінчення дослідження подавати статті для публікації у журнал East/West: Journal of Ukrainian Studies.

Заявка має містити:

  • Curriculum Vitae (до 3 сторінок)
  • Обґрунтування необхідності роботи з фондами бібліотек Східного інституту українознавства імені Ковальських та відділу україніки бібліотеки Короленка (до 3 сторінок)

Заявки просимо надсилати на адресу koweui@gmail.com до 1 травня 2015 року.Рішення про оголошення стипендії буде прийнято не пізніше 15 травня 2015 року.

URL

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s