Музей візантійської культури в Салоніках створив екскурсію для слабозорих

Туристам з обмеженими можливостями стає все простіше подорожувати. Для них спеціально облаштовуються пляжні зони, створюються безпечні туристичні маршрути і екскурсійні тури, що дозволяють слабозрячим познайомитися з визначними пам’ятками.

З недавніх пір подібні послуги запропонував особливим відвідувачам і Музей візантійської культури в грецькому місті Салоніки: тепер тут проводяться аудіо-тактильні тури для сліпих і слабозорих туристів. Програма під назвою “Доторкніться і пізнайте Візантію” містить спеціально розроблений маршрут, що дає можливість навпомацки познайомитися з п’ятнадцятьма експонатами з мармуру і глини. Тактильні тури забезпечені портативним аудіо-гідом чотирма мовами – грецькою, англійською, німецькою та російською, а друкованим виданням для супроводжуючих осіб.

Тривалість туру становить одну годину, повідомляє Grekomania. У шести залах відвідувачі зможуть дізнатися про історію Візантії, релігію, культуру, повсякденне життя, поховальні трдиції середньовічних людей.

Музей візантійської культури розташований за адресою: Салоніки, Stratou Avenue, 2. Влітку він відкритий з 8:00 до 20:00, в зимовий період відвідувати його можна з 9:00 до 16:00. Вартість вхідного квитка для дорослого становить 4 євро, є безліч пільг і безкоштовних днів для всіх туристів.

URL

Advertisements

One comment on “Музей візантійської культури в Салоніках створив екскурсію для слабозорих

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s