В книгарні «Є» пройшли наукові збори ХІФТ

thumb-item-523x340-eff0

В рамках цього заходу пройшла презентація видань, авторами та упорядниками яких є члени Товариства. «Така подія відбувається з 2009 року, – розповів голова ХІФТ проф. Ігор Михайлин, – члени Товариства кожного року видають до 20 книжок – як автори, як редактори, як перекладачі, як упорядники. Тобто, будь-яка форма наукової роботи дозволяє висувати книжку на обговорення під час презентації.».

З традицією, збори розпочалися з презентації видань Юрія Шевельова. Це книга «Дорогою відрадянщення: публіцистичні та наукові тексти 1941–1943 рр», упорядниками якої стали С. Вакуленко та К. Каруник. Загалом, на зборах було презентовано 28 видань.

«Будуть всі автори, які в цей рік видавали свої книжки, – продовжив проф. Михайлин, – це Анатолій Миколайович Нелюба, професор, доктор філологічних наук, це Володимир Маслійчук, автор книжки про гетьмана Мазепу та Слобожанщину, це Сергій Вакуленко, науковий секретар нашого Історико-філологічного товариства, який виступив упорядником багатьох книжок про Юрія Шевельова, це Тетяна Трофименко, яка досліджує харківську літературу ХХ років, це історики Сергій Сєряков, який досліджує єзуїтську освітню програму в Україні та Андрій Домановський, який досліджує візантійські джерела та візантійські зв’язки з Україною».

Головна мета цих заходів – інформування членів товариства та громадськості про нові видання ХІФТ.

URL

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s