Василевс. Підсумки 2014 року

new_year

Так само, як минулого 2013, позаминулого 2012 і навіть позапозаминулого 2011 року юрми чиновників з імператорських канцелярій і відомств підготували щорічний статистичний звіт про роботу блогу “Василевс. Українська візантиністика”.

Ось уривок

2014 року на сайті «Василевс. Українстка візантиністика» було розміщено 225 нових дописів, що збільшило загальний архів до 1540 дописів. Було завантажено 277 ілюстрацій загальним обсягом близько 127 Мб. Це приблизно 5 фотографій на тиждень.

Найбільш активним днем року на сайті стало 9 листопада, коли відвідувачами було здійснено 1402 унікальних перегляди сторінок. Найбільш популярний допис цього дня: Демотиватори з історії Візантії-2014.

447 року внаслідок низки землетрусів міські укріплення столиці Візантійської імперії Константинополя зазнали катастрофічних руйнувань. Зокрема, у руїнах лежали 57 оборонних башт і місто, на перший погляд, опинилося беззахисним перед нападом Аттіли – могутнього гунського володаря, жорстокого завойовника, саме ім’я якого вселяло жах у тогочасних європейців. Дикунські орди Аттіли нестримно насувалися на місто, однак візантійці навіть не думали здаватися. Відгукнувшись на заклик імператора Феодосія мешканці Константинополя як справжні волонтери і добровольці за лічені тижні відновили те, що мало б споруджуватися впродовж років. Завдяки їхній самовідданій праці у той момент, коли Аттіла зі своїм військом з’явився перед мурами ромейської столиці, його зустріли відновлені неприступні фортечні мури. Завойовникам так і не вдалося тоді підкорити горду столицю Візантійської імперії.

2014 року сайт «Василевс. Українська візантиністика» здобув понад 57 тис. переглядів. Якщо вважати одну тисячу волонтерів достатньою кількістю для того, щоб відновити одну зруйновану землетрусом вежу, а один перегляд вважати одним добровольцем, то 57 тис. переглядів цілком вистачило б для того, щоб відбудувати усі 57 поруйнованих оборонних башт.

Чи збільшиться їх кількість, чи стане їхніх сил на те,
щоб не лише стримати ворожий наступ, але й відновити велич свого міста?

Новий рік покаже.

Натисніть тут, щоб переглянути повний звіт.

З Новим роком, любі мешканці та гості столиці!

* Вітальну листівку виготовлено на основі фотографії Святогірського монастиря
(Донецька область, Україна), автором якої є Костянтин Брижниченко.
Це фото визнано найкращим у світовому конкурсі «Вікі любить пам’ятки» 2014 року.

Василевс. Підсумки 2013 року

Василевс. Підсумки 2012 року

Василевс. Підсумки 2011 року

Advertisements

4 comments on “Василевс. Підсумки 2014 року

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s