Члени грецького товариства «Геліос» покажуть свої роботи

 

У виставковому залі Центральної наукової бібліотеки Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна 14 листопада відкриється виставка «Геліос» – багатобарвність», на якій будуть виставлені роботи представників Харківського міського товариства греків« Геліос». Виставка відкриється о 15.00.

В жовтні товариству греків «Геліос» виповнилося 25 років. На відзначення цієї події, а також у зв’язку з святкуванням державного свята Греції «Охі!», якє відзначалося 28 жовтня, товариство організувало виставку художніх робіт.

Свої роботи на виставці покажуть такі художники, як:

Андрій Пічахчі – фахівець в області яхтового і концептуального дизайну. Працював в Худфонде. Учасник багатьох республіканських, всесоюзних і міжнародних виставок. Роботи знаходяться в зборах Zimmerli музею, Нью Джерсі, Артотекі і Кунст хаузу Нюрнберга, AEG, колекціях Шванхойзера, Коротича, Окуджави, галереях по всьому світу.

Поліна Дзюбенко – викладач Харківського державного університету будівництва і архітектури. Учасниця понад сорока виставок, шість з яких – персональні на грецьку тематику. Працює в техніці живопису, графіки, петриківського розпису, кераміки малих форм.

Яна Дзюбенко – випускниця Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури. З 2002 року працює архітектором у проектних організаціях м. Харкова.

Олена Думбур – випускниця Харківської державної академії дизайну і мистецтв. Її роботи гармонізують реальність, зберігають тепло рук і заворожують своїм життєствердним початком.

Харитон Думбур – викладач Харківської дитячої художньої школи ім. І.Рєпіна. Працює в галузі монументального та станкового живопису. Його пейзажам та натюрмортам властива м’якість колірних і світлових сполучень, наповненість повітрям і світлом.

Сергій Єрошенко – здійснив паломництво на батьківщину своїх предків – до Греції, створивши унікальний цикл фоторобіт, що не залишають байдужими жодного грека.

Леонід Золотарьов – автор ілюстрацій більш ніж в 150 книгах, підручниках, посібниках, журналах. Автор ідеї та організатор проекту «Лики Харкова». Працює в галузі політичної ілюстрації. Займається розписом і реставрацією Православних храмів в Харкові і по всій Україні.

Юлія Матвєєва – викладач кафедри художнього моделювання тканини Харківської державної академії дизайну і мистецтв. Займається вивченням еволюції, семантики, іконографії образотворчих літургійних покривів від раннього християнства до пізньосередньовічного періоду, а також дослідженнями в галузі історії розвитку костюма і тканин.

Наталя Простакова – учасниця арт-проектів, а також персональних виставок.

Олена Рудницька – працює у видавництві «Сінтекс». Займається підготовкою і художнім оформленням книжок.

Олена Коструб – закінчила ХНУ ім. Каразіна. Психолог, консультант, самодіяльний художник. Малює з дитинства.

Також у виставці візьмуть участь маленькі художники – нове покоління художників «Геліоса».

URL

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s