У Львові відбулося чергове засідання літургістів

25 вересня відбулося чергове засідання представників Патріаршої літургійної комісії УГКЦ. Захід очолив владика Венедикт (Алексійчук), голова Патріаршої літургійної комісії УГКЦ.

Учасники засідання обговорили головні правила соборного служіння Божественної Літургії для єпископів і священиків та головні вимоги щодо перекладів літургійних текстів, які розробили літургісти. Крім цього, була розглянута також і структура Комісії. Зокрема, владика Венедект запропонував створити Колегію сталих дияконів при Комісії, а також Колегію еклезіархів (церемоніалів). Така структура, на думку єпископа, стане «добрим механізмом виконання рішень Комісії на місцях».

Також було представлено серію буклетів, яка вийшла у світ завдяки старанням представників Комісії за підтримки БФ «Реновабіс». На сторінках буклетів лаконічно і зрозуміло пояснюються окремі частини Літургії, Чину похорону, значення літургійних книг візантійської традиції, свят і богослужіння під час Великого посту. Ці видання  невдовзі поширюватимуть у парафіях.

Департамент інформації УГКЦ

URL

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s