Презетація нових наукових видань про Софію Київську. Захід до Дня музеїв (16 травня 2014 р.)

Щойно побачили світ два нових наукових видання про легендарну святиню України – Софію Київську, авторами яких є відомі київські вчені, багаторічні дослідники Св. Софії д.і.н., професор Надія Нікітенко і к.і.н. Вячеслав Корнієнко.

presentation

Ці актуальні й цікаві книжки, побудовані на справжніх відкриттях авторів, підготовлені на базі Інституту української археографії та джерелознавства імені М.С. Грушевського НАН України.Монографія Н. Нікітенко і В. Корнієнка «Собор святых СофииКиевской» (К., 2014. 336 с. + 140 илл.) присвячена дослідженням численних зображень святих на стінах Святої Софії, більшість з яких визначається вперше, а монографія Н. Нікітенко «СофияКиевская и еесоздатели: тайныистории» (Каменец-Подольский, 2014. 248 с. + 82 илл.) – ключовим і гостродискусійним проблемам: часу побудови собору, знаменитим світським фрескам й історичним персоналіям його князів-будівничих – Володимира Великого і Ярослава Мудрого та їхнім родинам.Книги дозволяють по-новому поглянути на головні події часів християнізації Русі та отримати нові знання про головних діячів вітчизняної історії кінця Х – початку ХІ ст. Читач познайомиться з унікальними мозаїками, фресками і графіті, відчує живе дихання тієї величної доби, порине у таємничий духовний світ наших пращурів. Інтригують нові нетрадиційні підходи до дискусійних проблем нашої історії, об’єктивна, неупереджена оцінка її діячів.

Книги написані у захопливій доступній манері й розраховані на широкого читача, кожного, хто цікавиться історією і культурою Київської Русі та хоче дізнатися про неї нове, нетривіальне.

Презентація книг відбудеться 16 травня ц.р. о 16.00 у приміщенні Мистецького центру «Шоколадний будинок» (вул.Шовковична, 17/2).

Advertisements

One comment on “Презетація нових наукових видань про Софію Київську. Захід до Дня музеїв (16 травня 2014 р.)

  1. vibropress коментує:

    Дякую за гарну статью

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s