Публічна лекція-презентація «Херсонес Таврійський – видатна пам’ятка античної та візантійської археології. До 185-ліття від початку розкопок» (Харків, 3.12.2012)

3 грудня 2012 р. (понеділок) о 13.30 у Харківському національному автомобільно-дорожньому університеты (вул. Петровського, 25, ауд. 411) в межах декади українознавства кафедри українознавства відбудеться Публічна лекція-презентація «Херсонес Таврійський – видатна пам’ятка античної та візантійської археології. До 185-ліття від початку розкопок».

Лектор: Андрій Домановський, доцент кафедри історії стародавнього світу та середніх віків, начальник Херсонеської археологічної експедиції «Цитадель» Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, доцент кафедри українознавства Харківського національного автомобільно-дорожнього університету.

Постер у форматі .pdf

16 comments on “Публічна лекція-презентація «Херсонес Таврійський – видатна пам’ятка античної та візантійської археології. До 185-ліття від початку розкопок» (Харків, 3.12.2012)

  1. Кравцов Владимир Сергеевич коментує:

    Дорогой Андрей Николаевич! Успеха Вам в такой прекрасной акции! Если мне не изменяет память, прекрасное здание ХАДИ находится на пересечении улиц Петровского и Артёма (не знаю, как сейчас она называется). Совсем рядом, чуть дальше к северу по улице Артёма в доме 49 в мои далёкие-далёкие студенческие годы размещалось студенческое общежитие, где я жил.
    Так что мысленно я буду на Вашей лекции и в своей 17-й комнате, обитателем которой до войны 1941-1945 годов, по преданию, был известный писатель, автор “Прапороносцiв” Олесь Гончар, учившийся в то время на филфаке ХГУ.
    Успеха Вам, Андрей Николаевич! Хотелось бы также иметь текст Вашей лекции! .

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s